O 4SA

4 SPORT AGENCY z.s. – založeno 2013 Petrem Pavelcem a olympijským vítězem a dvojnásobným mistrem světa v ledním hokeji – Davidem Moravcem. Jsme sportovní agentura, která díky dlouholetým zkušenostem s organizací především mládežnických turnajů v ledním hokeji, sportovně edukativních akcí zaměřených na děti a mládež, dobré orientaci v prostředí sportovní komunity a v neposlední řadě díky úzké spolupráci se špičkovými sportovními, ubytovacími, stravovacími a dalšími zařízeními a dodavateli, zajišťuje komplexní servis při plánování, organizaci a realizaci jakékoliv sportovní, či společenské události na té nejvyšší možné organizační úrovni s maximálním důrazem na individuální, či specifická přání, potřeby a požadavky klientů, účastníků i fanoušků.

Mezi naše výstavní disciplíny patří organizace sportovních a společenských akcí, sportovních turnajů, exhibičních, přátelských, charitativních, přípravných i „jiných“ utkání v ledním hokeji, golfu, fotbalu a dalších sportech, pro všechny výkonnostní i věkové kategorie hráčů. Účastníkům, návštěvníkům, hostům i partnerům námi pořádaných akcí garantujeme vždy maximální komfort a profesionální organizační zpracování akce. Individuální přístup a připravenost členů našeho 4SA Týmu plnit neprodleně a operativně požadavky klientů a účastníků našich akcí zaručuje spokojenost všech zúčastněných

Organizujeme také přípravné campy pod vedením týmu profesionálních licencovaných trenérů s bohatými zkušenostmi z přípravy a vedení hráčů a týmů mládežnických i seniorských kategoriích na nejvyšší klubové i reprezentační úrovni.

Zajišťujeme přípravu, nastavení a realizaci komplexní individuální přípravy (strava, kondiční příprava, individuální dovednosti, hokejová příprava, teorie, konzultace, regenerace) jednotlivců i malých skupin hráčů ledního hokeje.

Na základě odborně získaných diagnostických dat a osobních poznatků o každém hráči, vždy členové našeho 4SA Týmu navrhnou a sestaví specifický individuální plán, ušitý na míru každému jednotlivci, dle jeho osobních potřeb a možností. Pravidelným sběrem diagnostických dat, jejich vyhodnocováním a konzultacemi trenérů s hráčem kontrolujeme na denní bázi dodržování stanoveného plánu a náš trenérský tým může tento plán operativně měnit, dle aktuálních potřeb a možností hráče. A to vše ve špičkových podmínkách zázemí nejmodernějšich sportovnich zařízení a zimních stasionech v ČR i zahraničí. 

Také se věnujeme komplexnímu zajištění a organizaci sportovních soustředění, kempů, pobytů sportovních týmů a jejich doprovodu v České republice, Polsku a na Slovensku. Zajišťujeme sestavení časového harmonogramu na celou dobu pobytu, dopravu, stravu, ubytování, rezervaci sportovišť, služby našich profesionálních trenérů a specialistů, pojištění účastníků a okamžitě dostupnou lékařkou péči té nejvyšší možné úrovně, služby delegáta/průvodce 24/7, komunikaci s místními subjekty, poradenství, dohled i kompletní zajištění všech náležitostí a formálních povinností plynoucích z předpisů a zákonných norem pro zahraniční návštěvníky (víza, pozvání, atd..) zajišťování přípravných, přátelských utkání, účast v turnajích a to pro mužské i ženské hokejové týmy všech věkových i výkonnostních kategorií. Pro doprovod i týmy samotné zajistíme mimosportovní program, dle přání klienta. Účast na kulturních, sportovních nebo společenských akcích, návštěvy turisticky zajímavých míst, či třeba poznávání české gastronomie a místního společenského života

Organizujeme pobyty hráčů mládežnických kategorií v zahraničí účast na turnajích a kempech v USA,CAN s doprovodným programem pro týmy i doprovod.

 Podařilo se nám spojit dohromady ty největší odborníky ve svých oborech s obrovskými zkušenostmi do jednoho, a to našeho 4SA TÝMU. To je skutečnost, na niž jsem patřičně pyšný, ale zároveň si uvědomuji, že nás zavazuje odvádět tu nejlepší možnou práci s maximálním nasazením, aby byly její výsledky přínosem pro sportovce, klienty, partnery a všechny zainteresované tak, aby naše

4 SPORT AGENCY

byla vždy a za každých okolností

„VÁŠ SPOLEHLIVÝ SPOLUHRÁČ“

Petr Pavelec
Předseda představenstva

50+

TURNAJŮ & CAMPŮ

10000+

HOKEJISTŮ

1200+

ZÁPASŮ

3600+

TŘETIN

72000+

MINUT PARÁDNÍHO HOKEJE

KRÁSNÝCH GÓLŮ A HOKEJOVÝCH MOMENTŮ

Naši partneři

4SA Váš spolehlivý spoluhráč